Aktuālā informācija

Svētku laiks

13.12.2018

Carnikavā, Laivu mājā, Stacijas ielā 21

 • 23. decembrī - plkst. 15:00 4.Adventes svētdienas dievkalpojums 
 • 24. decembrī - plkst. 15:00 Ziemsvētku dievkalpojums
 • 30. decembrī - plkst. 15:00 Dievkalpojums. 
 • 6. janvārī -       plkst. 15:00 Zvaigznes dienas dievkalpojums 

 

Koncerti Baltezera baznīcā -

 • Sestdien15.decembrī plkst.15:00 – koncerts "BRĪNUMU GAIDOT"
  Koncertā piedalīsies 2 Ādažu kolektīvi - tikai pirms diviem gadiem dibinātais Ādažu jauktais koris SAKNES un jau ilggadīgais Ādažu jauniešu koris MUNDUS. Kora SAKNES diriģenti: Andra Zvejniece un Ārijs Ādamsons.*Korī dzied arī vairāki draudzes locekļi. Kora MUNDUS diriģenti: Didzis Soste un Anna Paula Upīte. 
  Koncerts “Brīnumu gaidot” ieskandinās Ziemassvētku tuvumu. Repertuārā galvenokārt latviešu komponistu skaņdarbi – gan zināmi un tautā iemīļoti, gan mazāk dzirdēti. Adventa noskaņu kuplinās arī pašu koristu atziņas par šo brīnumaino gaidīšanas laiku.

 

 • Svētdien16decembrī plkst.18:00 Ziemassvētku koncertā "KLUSS STAROJUMS
  kopā ar soprānu Endiju Rezgali uzstāsies ērģelniece Ilona Birģele un obojiste Madara Briška. Koncertā varēs dzirdēt gan tradicionālos Ziemassvētku korāļus, gan klausītājiem iecienītās ārzemju komponistu dziesmas, gan arī Latviešu komponistu darbus. Skanēs arī Ērika Ešenvalda “Aicinājums”, Riharda Dubras “Beate Es, Virgo Maria”, Agnetas Krilovas – Bērziņas “Kluss starojums”, Māra Lasmaņa “Ave Maria”. Klausītāji varēs dzirdēt arī Endrū Loida Vēbera “Pie Jesu”, Franča Šūberta “Ave Maria”, Johannesa Brāmsa “Šūpuļa dziesmu” un daudzus citus skaņdarbus. 

  Koncerta biļetes cena 10 EUR, Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un stundu pirms koncerta uz vietas.
   
 • Sestdien22.decembrī Ziemassvētku koncerts “TEV TUVUMĀ
  plkst16:00 ar TV ierakstu - (biļetes izpirktas) 
  plkst19:00 (biļetes vēl var iegādāties).


  Šogad mūzikas projektā "Tev tuvumā" apvienosies Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, grupa "Putnu Balle” un īpašie viesi - Andris Keišs, Aivars Hermanis.
  Ik gadu Ziemassvētku laiks ir tas brīdis, kad mēs varam kļūt gaišāki, garīgāki un iejūtīgāki pret cilvēkiem, kuri ir mums līdzās. Arī šogad Latvijas mūziķi turpinās sadarbību projektā "Tev tuvumā" un aicinās ikkatru no mums sajust sirds siltumu, sniegt to visiem, kas pēc šī siltuma ilgojas, un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu visu gada garumā! 
  Projekts "Tev tuvumā" izpildīs Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Aivara Hermaņa, Jāņa Lūsēna, Valta Pūces, Ulda Marhilēviča, Igo, Aigara Voitišķa un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmas. Šogad speciāli šim projektam taps skaņdarbi, ko radīs Renārs Kaupers, Jānis Lūsēns, Aivars Hermanis.
  Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs (18 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas).


www.baltezerabaznica.lv
www.carnikava.lv
 

© 2021. Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze, Visas tiesības aizsargātas

Izstrādātājs: