Aktuālā informācija

Simtgades svētceļnieki CARNIKAVĀ!

15.06.2018


Piektdien, 15. jūnijā Carnikavā piestās Simtsgades svētceļojuma svētceļnieki. Carnikava ir viena no pieturām, caur kurieni ies svētceļnieki, kuri 100 dienās apies apkārt Latvijai.
 
Piektdienas vakarā pl. 19 visi aicināti tikties Laivu mājā, Stacijas ielā 21, kur varēs tikties ar svētceļniekiem, uzzināt viņu liecības un pl. 20 piedalīties kopējā ekumēniksā misē - lūgšanu vakarā ar Tezē dziesmām un kopīgām lūgšanām par atdzimšanu Latvijai un Carnikavas dievnamam. Pa nakti svētceļnieki paliks vietējā skolā.


Simtgades svētceļojuma dalībnieki turpina lūgšanu ceļu par mūsu valsti apkārt Latvijas robežai. Ejot svētceļojuma trešo posmu “Piejūras ceļu”, viņi 40 dienās būs nogājuši jau vairāk kā 700 kilometrus.

Patlaban grupā ir aptuveni 30 cilvēki, bet no pirmās dienas iet aptuveni 14 cilvēki. Svētceļnieku grupas gaitām var sekot interneta vietnē www.svetcelojums100.lv un Facebook kontā “Simtgades svētceļojums”, bet pievienoties viņiem ceļā var jebkurā vietā un laikā.

Laivu māja Carnikavā ir vieta, kur šobrīd pulcējas vietējā luterāņu draudze, kopš pagājušā gada nogalē nodedzis Carnikavas koka dievnams Siguļos. Draudze ir apņēmības pilna uzcelt jaunu dievnamu, bet tagad jau Carnikavas centrā


www.baltezerabaznica.lv
www.carnikava.lv
 

© 2020. Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze, Visas tiesības aizsargātas

Izstrādātājs: