Aktuālā informācija

Paziņojums

13.03.2020

Miers ar Jums.
Katra diena lielākajam vairumam no mums šajā laikā sākas ar ziņu pārlūkošanu: cik tuvu Covid-19 ir pietuvojies man un manējiem.

Mēs aicinām nepakļauties panikai un nekrist bezcerībā.

Dzīvosim paļāvībā uz Dieva vadību visā un visur. Meklēsim stiprinājumu

Un atcerēsimies senu, bet patiesu tautas teicienu: “Kas pats sargās, to Dievs sarga.”

 


Ādažu evaņģēliski luteriskajā draudzē dievkalpojumi notiks arī turpmāk. Sekojot LELB Bīskapu kolēģijas ieteikumam, turpmāk veiks Svētā Vakarēdiena izdalīšanu ar indikcijas metodi: mācītājam iemērcot oblati biķerī un tad pasniedzot dievgaldniekam. Šādi mēs saglabāsim mums pieņemamo un saprotamo abu Vakarēdiena elementu – Kristus Miesas un Kristus Asiņu saņemšanu, vienlaikus izsargājoties no iespējamās Covid-19 izplatības veicināšanas.

Bīskapu kolēģijas vēstuli skatīt šeit: http://www.lelb.lv/lv/?ct=lelb_zinjas&fu=read&id=2698

Vienlaikus ar to pirms Dievkalpojuma sākuma katram ienākošajam Dievnamā tiks piedāvāta iespēja veikt roku dezinfekciju ar tam paredzētu līdzekli.

Iepriekš tika plānotās un izziņotās Draudzes padomes un revidentu vēlēšanas, kā arī draudzes kopsapulce 15.martā tiek atceltas. Par iespējamo vēlēšanu datumu informēsim.

Tāpat uz nenoteiktu laiku tiek atceltas arī svētdienas skolas nodarbības.

Kā jau iepriekš izsludināts, 15.martā dievkalpojums Carnikavā, Laivu mājā nenotiks.

Tajā pašā laikā 14.martā izsludinātā talka notiks, kā plānots.

Mēs aicinām katru izvērtēt savu veselības stāvokli un būt atbildīgiem situācijās, kad Jums ir novērotas iespējamās slimības pazīmes, esat kontaktējuši ar jau inficētiem cilvēkiem vai arī esat pēdējā laikā apmeklējuši valstis, kurās Covid-19 ir īpaši plaši izplatīts.

Situācija, kurā mēs visi esam nonākuši ir ļoti nopietna, un mums nav citas iespējas, kā lūgt Dieva vadību un gudrību pieņemt pareizos lēmumus, patiešām katram personīgi un ļoti pamatoti izvērtēt savu dalību jebkuros pasākumos, tajā skaitā arī Dievkalpojumos.

Vairāk informācijas :

Ja kādam no Jums šajās dienās ir nepieciešamas garīga rakstura atbalsts un palīdzība, droši rakstiet vai zvaniet mūsu draudzes mācītājam Jānim 29559694, kopstalujanis@gmail.com

Draudzes vadība veic priekšdarbus, lai jau sākot ar šo svētdienu nodrošinātu iespēju translēt Dievkalpojumus tiešraidē Baltezera baznīcas Facebook profilā.

Sekojiet informācija

Nekas uz šīs zemes nenotiek bez mūsu debesu Tēva ziņas, kā to saka psalmists “Tavā grāmatā bija rakstītas visas manas dienas, jau noteiktas, kad to vēl nebija it nevienas.” (Ps 139:16b)

Lai Dieva miers ir ar katru no Jums!

Jūsu mācītājs Jānis


www.baltezerabaznica.lv
www.carnikava.lv
 

© 2024. Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze, Visas tiesības aizsargātas

Izstrādātājs: