Aktuālā informācija

Palīdzība ārkārtas situācijas laikā

14.04.2020

Sveicieni no Ādažu draudzes diakonijas!

Liels paldies visiem, kas ar saviem ziedojumiem, darbiem un lūgšanām atbalsta diakonijas darbu mūsu draudzē!
Vēlamies informēt, ka ārkārtas situācijas laikā diakonijas pieņemšanas katra mēneša otrajā otrdienā draudzes mājā “Tīrkalni” nenotiek. Taču palīdzību ir iespējams saņemt.

 

Lai lasītu tālāk, spiediet uz virsraksta. 

 


Ja jums ir nepieciešama kāda praktiska palīdzība no draudzes vai ja zināt kādu draudzes locekli, kādus seniorus vai ģimenes Ādažu vai Carnikavas novadā, kuriem nepieciešama palīdzība atvest no veikala zāles vai pārtiku vai arī vajadzīgs kāds cita veida atbalsts, lūdzu, sazinieties ar mūsu draudzes diakoniju, rakstot uz e-pastu diakonija@baltezerabaznica.lv vai arī zvanot 29151469. Tiks izskatītas iespējas palīdzēt.

Ja nepieciešams garīgs atbalsts šajā situācijā, sazinieties ar mācītāju Jāni - t.:29559694.

Šajās ārkārtas stāvokļa nedēļās esam apzinājuši lielāko daļu no ģimenēm, kam mūsu draudze pēdējo gadu laikā sniegusi praktisko palīdzību ar pārtiku un citām lietām, un – pateicība Dievam, lielākajai daļai šajā grūtajā laikā palīdz radinieki, draugi, sociālo dienestu darbinieki, kaimiņi.
Taču arī draudzes diakonijas darbinieki jau ir devušies pie vairākiem cilvēkiem, ģimenēm, nogādājot pārtiku, barību mājdzīvniekiem, higiēnas preces u.c. Pateicība draudzes cilvēkiem, kas ir pieteikušies palīdzēt un jau snieguši palīdzību tiem, kam tas nepieciešams.

Jūs arī turpmāk varat atbalstīt diakonijas darbu šādos veidos
* ar aizlūgšanām gan par cilvēkiem, kuri saskaras ar finanšu, veselības un citām problēmām, lai viņi meklē un atrod palīdzību un izeju no krīzes situācijām, gan par draudzes diakonijas darbiniekiem, par to, lai viņi spēj saskatīt un atrast pareizos veidus, kā palīdzēt
*ziedojot pārtikas produktus pārtikas paku sagatavošanai (tos var atstāt Baltezera baznīcā laikos, kad baznīca ir atvērta individuāliem apmeklējumiem un lūgšanām svētdienās no 10:00 līdz 12:30, trešdienās no 18:00 līdz 20:00)
*ziedojot naudu diakonijas darbam, pārskaitot to uz draudzes kontu, kā maksājuma mērķi norādot "Diakonijas darbam" (rekvizīti: Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze; Baltezera baznīca, Ādažu novads, LV 2164; Reģ. Nr. 90000345040; Konta nr: LV39UNLA0002000701636)
*informējot Ādažu un Carnikavas novada cilvēkus, kuri ir grūtos apstākļos, par iespējām saņemt draudzē palīdzību.

Tā kā diakonijas pieņemšanas uz laiku ir pārtrauktas, turklāt mums ir uzkrājušies mantiskie ziedojumi (lietoti apģērbi, apavi, trauki), lūdzam līdz ārkārtas situācijas beigām uz diakonijas telpām Tīrkalnos vai baznīcu šāda veida ziedojumus nevest.

Dieva mieru, žēlastību un apsardzību vēlot,
draudzes diakonijas darbinieki


www.baltezerabaznica.lv
www.carnikava.lv
 

© 2024. Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze, Visas tiesības aizsargātas

Izstrādātājs: