Aktuālā informācija

Goran Gora koncertuzvedums Baltezera baznīcā

27.01.2018

Goran Gora labdarības koncerts Carnikavas baznīcas celtniecības atbalstam

11. februārī pulksten 13:00 Baltezera baznīcā notiks koncerts "Ar skatu uz debesīm". Tajā uzstāsies dziesminieks Goran Gora un tiks vākti ziedojumi Carnikavas dievnama celtniecības atbalstam, kurš nodega pagājušā gada nogalē.

Koncertuzveduma par cilvēka ceļu pie Dieva un mīlestību programmā mūziķis Goran Gora priecēs ar savām dziesmām, savukārt dzejnieka Imanta Ziedoņa dzeju par Dievu un mīlestību lasīs dzejniece Jana Babre-Laime.

Koncerts tiek organizēts sadarbībā ar organizāciju "Luterāņu Stunda".

Kā jau ziņots, 2017. gada 10. decembra agrā rītā nodega rekonstrukcijā esošais Carnikavas koka dievnams Siguļos. Celts 18. gadsimtā, tas bija vecākais un vienīgais saglabājies Vidzemes jūras piekrastes koka dievnams, kas atradās Carnikavas vēsturiskajā centrā - Siguļos, blakus kapiem. 
 
Draudze šobrīd ir apņēmības pilna celt jaunu dievnamu Carnikavā un norit ziedojumu vākšanas kampaņa "Celsimies un celsim Carnikavas baznīcu!". 
 
Šobrīd Carnikavas novada iedzīvotāji katru sētvdienu uz dievkalpojumiem pulcējas Laivu mājā pie Gaujas, Stacijas ielā 21, Carnikavā.

 

Kā atbalstīt un ziedot?

Draudze aicina gan aizlūgt, gan dalīties ar idejām, gan ziedot jaunās baznīcas celtniecībai. Kaut vēl nav zināmas visas projekta detaļas, jau tagad draudze pateicas par uzticēšanos un atbalstu!

Ziedot Carnikavas baznīcas celšanai iespējams,

1)          zvanot pa ziedojumu tālruni 90067001 (1.42 eiro),

2)          veicot pārskaitījumu caur PayPal sistēmu (caur mājas lapu www.carnikavasbaznica.lv vai linkā šeit https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=SJWCWH4PZ352C  )

3)          vai uz Ādažu draudzes bankas kontu:

Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze 
Baltezera baznīca, Ādažu novads, LV 2164 
Reģ. Nr. 90000345040
EUR: LV39UNLA0002000701636
Norāde: „Carnikavas baznīcas celtniecībai”.

Ādažu evaņģēliski luteriskajai draudzei, kuras pārvaldībā ir Baltezera un carnikavas dievnami,  ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, līdz ar to ziedotājiem ir pieejami nodokļu atvieglojumi.

Papildus informācija: www.carnikavasbaznica.lv un Facebook.com/CarnikavasBaznicainfo@carnikavasbaznica.lv.


www.baltezerabaznica.lv
www.carnikava.lv
 

© 2021. Ādažu evaņģēliski luteriskā draudze, Visas tiesības aizsargātas

Izstrādātājs: